Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kanale dhe punime kanalizimi
 • Eskavatorë (bager)
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Ujësjellës dhe kanalizim - projektim dhe realizim
 • Ndërtimtari - makineri
 • Transport I Rërës, Dheut Dhe Betonit
 • Ndërtimtari E Ulët
 • Ndërtimtari E Lartë
 • Ndërtimtari - Mekanizma
Повеќе филтриПомалку филтри

Kanale dhe punime kanalizimi по градови

Kavadar Manastir Prilep Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kanale dhe punime kanalizimi

Memedali Group


 • Adresa: Otusheçka f.Tearce 26
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aver Ismail


 • Adresa: f.Debreshte
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradba Bojan


 • Adresa: f.Trap
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hidro-Vod Tik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KBS Pool System


 • Adresa: rr.10, f.Bardhovcë 9-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10679 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kja-Nu kompani


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-d lok.1
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lucifer


 • Adresa: Vlladimir Bakariq 37
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10767 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mjj promet ingenering


 • Adresa: rr.527, f.Marino 3
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skipi


 • Adresa: Kërste Nalle, f.lagja Orizare e epërme 23
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10768 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera inf/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Министерот за економија Крешник Бектеши очекува од утре да почне намалувањето на цените на одредени прехранбени производи поради одлуката на Владата со која ...
сите 193 | | | веќе видена

Во земјава, од една страна, има голема невработеност, а од друга, многу компании не можат да обезбедат кадар кој ги поседува потребните вештини и квалификации ...
сите 49 | | | веќе видена

Корисниците кои истовремено се и производители на електрична енергија, а за кои е одбиена промената на снабдувач од страна на Операторот на дистрибутивниот ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Цените на нафтата забележаа добивки од повеќе од 1% во азиската трговија во средата поради падот на залихите на сурова нафта во САД и ...
сите 84 | | | веќе видена

Европската комисија сака да ја зголеми минималната стапка на акциза за тутунските производи, што најмногу би се забележало кај крајните цени на цигарите во ...
сите 23 | | | веќе видена

Хрватскиот гигант од прехранбената индустрија „Подравка“ објави дека прв во светот лансирал пакување ајвар во пластична туба, слична на оние во кои сме ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj