Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани од а до ш
 • Хотели
 • Плажи
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Летница


 • Адреса: Св.Климент Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Ликвид


 • Адреса: Коста Абраш 17
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 01:00

Метрополис


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид

Милениум Палас


 • Адреса: Кеј Македонија б.б. (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Објектиф


 • Адреса: Кеј Македонија 12 (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 08:00 до 00:00 • Пет - Саб од 08:00 до 01:00

Пантелејмон


 • Адреса: Кузман Капидан 84
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

Плажа ресторан Потпеш


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Плажа Канео


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 00:00

План Б-кафе


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Стилс


 • Адреса: Св.Климент Охридски 124
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

СУ


 • Адреса: Кеј Македонија 91-а (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Тераса Плаошник


 • Адреса: Кузман Капидан 23
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 19:00

Холивуд


 • Адреса: с.Волино
 • Место: Охрид

Џовани


 • Адреса: Наум Охридски 10-a
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Мапа

Идниот петок (25 октомври) хотелот „Хилтон“ во Скопје ќе биде домаќин на Втората годишна конференција за е-трговија која оваа година се организира под мотото „ ...
сите 6 | | | веќе видена

„Стручно образование и обука за сите – вештини за живот“ беше темата на 4-тиот по ред настан - Недела на стручни вештини, што се одржа во Хелсинки, Финска, од ...
сите 46 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи