Пребарувањето е оптимизирано за Струга

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
 • Струга
 • Ресен
 • Дојран
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Плажи
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Хотели
 • Ресторани
 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Кампови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Плажи

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Аквариус


 • Адреса: Владо Малески б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блу скај


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Версус бич


 • Адреса: Владо Малески 1
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Женска плажа


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сен Тропе


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фес


 • Адреса: Партизанска б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аквалина


 • Адреса: нас.Св.Стефан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алекс


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7989 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алекс бич


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Дојран
 • Оддалеченст: ≈7989 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бич бар 2


 • Адреса: Стив Наумов 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голден бич


 • Адреса: Наум Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градиште


 • Адреса: Градиште
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7873 км

Дејности:

кампови, плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранит хотел


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7869 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Долно Дупени Бич


 • Адреса: с.Долно Дупени
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7903 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инекс Горица


 • Адреса: Наум Охридски 5/7
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7868 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Конект бич Сливница (connect beach)


 • Адреса: с.Сливница
 • Место: Ресен

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Куба Либре


 • Адреса: Наум Охридски 10-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Куба Либре


 • Адреса: Наум Охридски 10-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лагадин


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7870 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лепи Атлантик


 • Адреса: 1-ви Мај 33
 • Место: Охрид

Дејности:

плажи

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Првоаприлска шега во јануари или навестување дека струјата веќе не е евтин енергенс за затоплување, коментираат граѓаните кои добија декемвриски сметки со ...
сите 35 | | | веќе видена

Претседателот на партијата на пензионери Илија Николовски , во изјава за „Слободен печат“ тврди дека пензионерите може да очекуваат и дополнително зголемување ...
сите 46 | | | веќе видена

Интересно е како почна целата приказна. АКРОН почна 2001-та како компанија за производство на мебел . Бевме лоцирани во „Стаклара“ каде имаше големи количини ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи