Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Кафе-барови и кафе-клубови
 • Ресторани од а до ш
 • Апартмани и приватни соби - изнајмување
 • Плажи
 • Хотели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафичи во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Адил


 • Адреса: Гоце Делчев 368
 • Место: Охрид

Аквариус


 • Адреса: Коста Абраш б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Бела Виста


 • Адреса: Билјанини Извори б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Бизнис Кафе


 • Адреса: Димитар Влахов 57-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00

Бич бар 2


 • Адреса: Стив Наумов 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

Буковски


 • Адреса: с.Пештани
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7873 км

Вила Табана


 • Адреса: Цар Самоил 11
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Нед од 09:00 до 00:00 • Пет - Саб од 10:00 до 00:00

Влади


 • Адреса: Св.Климент Охридски 124
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Галерија


 • Адреса: Св.Климент Охридски 110
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Гејт оф Хевен


 • Адреса: Јане Сандански б.б.
 • Место: Охрид
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 01:00

Дак кафе


 • Адреса: Кеј Македонија 1 (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Два Бисера Летница


 • Адреса: Св.Климетн Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб од 08:00 до 01:00

Денариус


 • Адреса: Кеј Македонија 91-а (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Жиголо


 • Адреса: Кеј Македонија б.б. (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Ирски Паб Даблин


 • Адреса: Кеј Македонија 45 (Кеј Маршал Тито)
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 01:00

Кадмо


 • Адреса: Коста Абраш 9
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Кадмо Плажа


 • Адреса: Наум Охридски, Студенчишта П-2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Кафе Милениум


 • Адреса: Св.Климент Охридски 116
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Конект


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 5
 • Место: Охрид

Мапа

Синдикатот на работниците од управата, правосудните органи и здруженија на граѓани предложи нов начин на пресметка на платите во администрацијата, според кој, ...
сите 170 | | | веќе видена

Во Стопанската комора на Македонија, како резултат на успешно спроведени пилот-обуки во рамките на проектот „Пазарно ориентирани вештини за одржливо енергетски ...
сите 8 | | | веќе видена

Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР) ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската ...
сите 78 | | | веќе видена

Грејната сезона е пред нас и ќе чини од 12.000 до 70.000 денари, во зависност од видот на енергија што се користи во домаќинството за затоплување. Според ...
сите 43 | | | веќе видена

Стопанската комора на Србија беше домаќин на годинешната дводневна Регионална конференција на ЕЕН - Европската мрежа на мали и средни претпријатија (Enterprise ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи