Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ресторани од а до ш
 • Хотели
 • Ресторани - рибни
 • Ресторани - пицерии
 • Ресторани - национални
 • Кафе-Барови И Кафе-Клубови
 • Апартмани И Приватни Соби - Изнајмување
 • Плажи
 • Ресторани За Свадби
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Кафеани во Охрид


Алегро


 • Адреса: бул.Туристичка 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

Антико-Antico


 • Адреса: Цар Самоил 30
 • Место: Охрид

Ариз


 • Адреса: Гоце Делчев 62
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

Белведере


 • Адреса: нас.Св.Стефан б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9511 км

Белведере


 • Адреса: Кеј Македонија 2
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Чет од 08:00 до 00:00 • Пет - Нед од 08:00 до 01:00

Билјанини Извори


 • Адреса: кај Биљанини извори-Студенчишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Бич бар 2


 • Адреса: Стив Наумов 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

Боби


 • Адреса: Железничка 98
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9506 км

Бонанца


 • Адреса: Св.Стефан 2
 • Место: Охрид

Бургер Булс


 • Адреса: Македонски Просветители б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00

Вива Ксантика


 • Адреса: Цар Самоил 23
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 00:00

Вила Де Лаго


 • Адреса: Цар Самоил 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Вила Дионис


 • Адреса: нас.Лагадин
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9515 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

Вила Св.Софија


 • Адреса: Коста Абраш 64
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Влахов 52


 • Адреса: Димитар Влахов 52
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 23:00

Гладиатор1


 • Адреса: Браќа Миладиновци 14
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9508 км

Глук 31


 • Адреса: Кленоец 1/3
 • Место: Охрид

Грош


 • Адреса: бул.Туристичка 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9509 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 00:00

Гурман


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈9507 км

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи