Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Gostivar
 • Strumicë
 • Strugë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe - tregëti
 • Kafematë - aparate për kafe
 • Kafe - përpunim dhe bluarje
 • Distributorë
 • Produkte konditore
 • Kafe-Bare Dhe Kafe-Klube
 • Çaj - Prodhim Dhe Tregti
 • Pije Alkoolike - Tregti
 • Kozmetikë
 • Akullore - Prodhim Dhe Tregti
 • Çokollatë - Prodhim Dhe Tregti
 • Brumë - Prodhim Dhe Tregti
 • Përfaqësi Të Firmave Të Huaja
 • Kafe Për Marr Me Vete
 • 200 Më Të Suksesshëm
 • Pije Joalkoolike (Të Pa Gazuara) - Prodhim
 • Ushqim Kokrra
 • Pije Joalkoolike (Të Pa Gazuara) - Tregti
 • Pije Joalkoolike (Të Gazuara) - Tregti
 • Diskonte
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe - tregëti

Brazilian kafe


 • Adresa: Zona industriale 5
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bristot coffe shop


 • Adresa: Kosturski Heroi 4 lok.5 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cermat


 • Adresa: Novaçki pat p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deni prom


 • Adresa: Qemal Sejfulla p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denmak


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Devoli kompani


 • Adresa: F.Rramanli
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Droga Kolinska-filial


 • Adresa: Sharrpllaninska 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 22:00

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Du-go


 • Adresa: Vojvodinska p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7474 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Edellvais


 • Adresa: Gjorçe Petrov 1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elit kafe


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euroinstant


 • Adresa: Boris Kidriç 81-a
 • Vendi: Kumanovë

Kategoritë:

kafe - tregëti

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrokeks


 • Adresa: Car Samoil 10
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evtinija


 • Adresa: Bitollska 13
 • Vendi: Demir Hisar
 • Distanca: ≈7459 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna


 • Adresa: Sretko Kërstevski 24
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Four elements


 • Adresa: Cërvena Voda 4/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gelato


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 17-1/25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geneks


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev mezanin 1 lok.37 TQ Mavrovka
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grçe


 • Adresa: Karposh Vojvoda 17
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hasani kompani


 • Adresa: Sretko Kërsteski 24
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ITA Brend


 • Adresa: Zllatko Shnajder 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj