Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Gostivar
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Çajtore
 • Kafe-bare dhe kafe-klube
Повеќе филтриПомалку филтри

Çajtore по градови

Gostivar Prilep Shkup Strugë Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Çajtore

Gazmen Se


 • Adresa: Tregu i gjelbërt lok.45
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈10662 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ardi 2010Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beba BbKategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Denis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doda Ramis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Engin


 • Adresa: Marksi dhe Engelsi 1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈10725 км

Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evllad


 • Adresa: f.Podgorc
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna


 • Adresa: Nikolla Martinovski 25
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafetria Nil


 • Adresa: Ilija Anteski Smok 39
 • Vendi: Gostivar

Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KairoKategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

LaçiKategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mert komKategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neshi


 • Adresa: f.Radolishtë
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sallareva


 • Adresa: Cvetan Dimov lok.15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te Shaqa


 • Adresa: Brigada e 2-të Maqedonase 1/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10682 км

Kategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Te balla


 • Adresa: Krste Arsenov 5
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ÇekiKategoritë:

çajtore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 155 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути На работа во Србија или Албанија само со единствен број за идентификација е придобивката од иницијативата за слободен пристап до ...
сите 56 | | | веќе видена

Тие вложуваат рекордни три милиони евра во материјалниот приход на своите близу 1.000 вработени. Јамница, водечката хрватска компанија за производство и ...
сите 7 | | | веќе видена

„Орбита ИНВ” ДООЕЛ Скопје, фирма за маркетинг, е новиот сопственик на Топланата Скопје Север, пишува Телма. Нејзин сопственик и директор е Ајри Шеј. ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj