Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Јога
 • Фитнес центри
 • Аеробик и пилатес
 • Спа центри
 • Едукативни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Јога

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Титаниум Скопје


 • Адреса: М.Т.Гологанов 74
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км

Тринити


 • Адреса: 20-ти Октомври 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

Центар за интегрална јога


 • Адреса: Женевска 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7421 км

Дејности:

јога

PowerHouse Pilates


 • Адреса: Дебарца 44
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км

PowerHouse Pilates


 • Адреса: бул.Јане Сандански 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

PowerHouse Pilates


 • Адреса: Иван Козаров 64
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Јога друштво-Прилеп


 • Адреса: Лазо Попоски 10
 • Место: Прилеп

Дејности:

јога

Јога Центар Лотос


 • Адреса: Стив Наумов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

Дејности:

јога

Јога-друштво


 • Адреса: Даљан 12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км

Дејности:

јога

Јога-друштво


 • Адреса: Сутјеска 48/5-7
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км

Дејности:

јога

Јога-секција Струмица


 • Адреса: Ленинова 20
 • Место: Струмица

Дејности:

јога

Намасте


 • Адреса: 8-ми Септември 69/2-12 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 22:00

Дејности:

јога

Ом


 • Адреса: Стево Патако 20
 • Место: Битола

Дејности:

јога, здруженија

Мапа

Прилепска Пиварница АД Прилеп за периодот 01.01.2019-30.09.2019 оствари вкупна добивка во износ од 40.187 илјади денари и е намалена во однос на истиот период ...
сите 38 | | | веќе видена

Брзото одобрување на средствата и каматната стапка се најважните услови за граѓаните при изборот од каде ќе земат кредит кога им се неопходни средства. Меѓу ...
сите 21 | | | веќе видена

За помалку од еден месец, на сметките на скенирачите на фискални ќе легнат и парите од првиот поврат. До средината на декември според најавите на министерката ...
сите 16 | | | веќе видена

Во понеделник ќе ги дознаеме новите цени на горивата. Согласно последната одлука на РКЕ бензинот Еуросупер БС-95 поскапе за денар, а Еуросупер БС-98, дизелот и ...
сите 34 | | | веќе видена

Европската Унија е се поблиску до создавање на единствена европска банкарска унија која треба да го поддржи развојот на пазарот на капитал, да ја зголеми ...
сите 13 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи