Пребарувањето е оптимизирано за Скопје

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Јога
 • Фитнес центри
 • Аеробик и пилатес
 • Училишта за танцување
 • Спа центри
 • Гимнастика - Клубови
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Јога

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Тара


 • Адреса: бул.Јане Сандански 17-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Титаниум Скопје


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 74
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тринити


 • Адреса: 20-ти Октомври 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фамефит


 • Адреса: бул.Јане Сандански 1-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за интегрална јога


 • Адреса: Женевска 43
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7848 км

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центар за јога и личен развој


 • Место: Скопје

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Адреса: Дебарца 44
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7851 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Адреса: бул.Јане Сандански 24
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7854 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PowerHouse Pilates


 • Адреса: Иван Козаров 64
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јога друштво-Прилеп


 • Адреса: Лазо Попоски 10
 • Место: Прилеп

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јога Центар Лотос


 • Адреса: Стив Наумов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7907 км
 • Работно време: Пон - Пет од 18:00 до 22:00

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јога-друштво


 • Адреса: Даљан 12
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7853 км

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јога-друштво


 • Адреса: Сутјеска 48/5-7
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7920 км

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јога-секција Струмица


 • Адреса: Ленинова 20
 • Место: Струмица

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Намасте


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 69/2-12
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 17:00 до 22:00

Дејности:

јога

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ом


 • Адреса: Стево Патако 20
 • Место: Битола

Дејности:

јога, здруженија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 217 | | | веќе видена

“Со ребалансот на Буџетот за 2022 година се обезбедуваат средства за подобрување на стандардот и условите за живот на граѓаните во услови на најголема глобална ...
сите 74 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи