Јело-метал

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ул.515, нас.Ќерамидница 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: позади Скопски саем

  • Телефон 2: 071 341324
  • Факс: 02 3175925
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб - Нед од 07:30 до 10:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Јело-метал е водечка компанија во Република Македонија во областа на трговијата со опрема и додатни материјали за заварување, а за квалитетот на производите кои ги нудиме и услугата која се дава при нивната продажба најдобро зборува задоволството од меѓусебната соработка на повеќе од 1500 наши купувачи.

Јело-метал е основанa во 1993 година, како специјализирано друштво за трговија со опрема за заварување, електроди и жици, опрема за греење и заварување со плин, рачен и резен алат, мерни инструменти, тркала за индустриски колички, перифлекс спојки, гуми за перифлекс спојки, заштитна опрема и останата опрема за тековно одржување.

Јело-метал е овластен дистрибутер за производите на следните компании:
• GCE – Чешка - опрема за заварување, сечење, греење и лемење со пропан-бутан, ацетилен и други гасови
• TEHNOVAR – Белград, Србија - опрема за заварување, греење и сечење и резервни делови
• ELEKTROPLAST – Србија - опрема за заварување, греење и сечење, резервни делови и заштитна опрема
• ELEKTRODA ZAGREB - Запрешиќ, Хрватска - електроди и жици за заварување
• GYS - Франција, апарати за заварување
• 11 MART – Сребреница, Р. Српска - сребрена, калајна и месингана жица за заварување и лемење и градежен калај
• SILIKON-KOMERC – Крушевац, Србија - перифлекс спојки, гуми за перифлекс спојки, хидродинамички спојки и останати гумени производи
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи