Јело-метал

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ул.515, нас.Ќерамидница 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: позади Скопски саем

  • Телефон 2: 071 341324
  • Факс: 02 3175925
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб - Нед од 07:30 до 10:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во понудата за РЕЛ заварување можат да се најдат:
- Држачи за електроди
- Клешти за маса
- Клешти за жлебaње (еркери)
- Кабли за заварување
- Комплети
- Кабловски спојници
- Сушачи за електроди

Во понудата за Гасно заварување можат да се најдат:
- Боци за гасови
- Вентили за боци
- Гарнитури за заварување, греење, сечење и лемење
- Гарнитури за метализација
- Редуцир вентили (регулатори)
- Манометри
- Црева за заварување
- Држачи (ракохвати) за резачки и бренери
- Резачки за рачно сечење
- Горилници за машинско сечење
- Бренери (пламеници)
- Флем - горилници и дизни
- Дизни за сечење и греење
- Суви противпламени осигурачи
- Машини за сечење
- Друго: чистачи, клучеви, чеканчиња, запалки, дихтунзи, колички за боци, спојки,
пенетранти, термо-креди и маркери

MIG/MAG - ЗАВАРУВАЊЕ

TIG - ЗАВАРУВАЊЕ
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи