Јело-метал

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: ул.515, нас.Ќерамидница 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: позади Скопски саем

  • Телефон 2: 071 341324
  • Факс: 02 3175925
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30
    Саб - Нед од 07:30 до 10:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/c032148b37cb99e5426dd62b9870b9a0.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Во понудата на алати кои што можат да се најдат се:
- Рачен алат
- Резен алат
- Мерни инструменти
- Челични четки
- Брусни плочи и камења
- Стеги за црева
- Индустриски тркала
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи