Iva-Mont

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bozin Nikolov - Silni 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Lokacioni: Горно лисиче

  • Telefon 2: 075 239581
  • Faksi: 02 2439081
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

„ИВА – МОНТ“ е застапник за производите на реномираната хрватска компанија MPD tvornica pumpi d.d. – Дарувар, Хрватска на територијата на Р. Македонија.

Производен програм:

- Вичасти пумпи (нафта, масло, гориво)
- Запчести пумпи (нафта, масло, гориво, лепила, битумен)
- Крилни пумпи (лесни нафтени деривати, растворувачи)
- Центрифугални пумпи (вода, киселина, алкалии, лесни нафтени деривати)
- Пумпи за амонијак (амонијак и други разладни медии)
- Пумпи за разладна емулзија
- Филтри (нафта, масло, гориво, вода)
- Регулациони вентили (нафта, масло, гориво)
- Регулатори на притисок (редуктори на притисок на вода)
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:36.951 MKD33.256 MKD

Kettle (wood, oil and electricity)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Kettle Monoblock

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chemical cleaning of boilers


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj