Iva-Mont

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bozin Nikolov - Silni 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Lokacioni: Горно лисиче

  • Telefon 2: 075 239581
  • Faksi: 02 2439081
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kaldaja për ngrohje qëndrore

Pastrim kimik të kaldajave me avull dhe me ujë të nxehtë, nga uji dhe nga tymi

Pastrim kimik të tankeve të mazutni dhe naftës

Mirëmbajtjen e ndezjes

Realizim dhe montim i:

- Instalimet të ngrohjes me avull,
- Instalimet me ujë të nxehtë,
- Instalimet me gaz.

Riparimi i kaldajave dhe të enëve nën presion
Riparimi i valvulave industriale (valvulave RZV, valvulat rrëshqitje dhe enë kondenzuese, etj)
Servisimi i pompave
Saldim dhe bravëpunues

Përfaqësuese për produktet të IMG - Zagreb

Përfaqësuese për produktet të Termoenergetika - Serbi
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:36.951 MKD33.256 MKD

Kettle (wood, oil and electricity)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Kettle Monoblock

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chemical cleaning of boilers


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj