Iva-Mont

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bozin Nikolov - Silni 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Lokacioni: Горно лисиче

  • Telefon 2: 075 239581
  • Faksi: 02 2439081
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Ngrohje – aparate dhe pajisje

PRODHIM DHE MONTIM

- Kaldaja elektrike Standard 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36 kW
- Kaldaja elektrike Monoblok nga 6, 9, 12, 18, 24 kW
- Kaldaja elektrike me rregulluese digjitale prej 6, 9, 12, 18, 24, 30, 36 kW

Kaldaja me ujë të ngrohtë:

- Karburant i ngurtë
- Karburant i lëngët
- Energji elektrike

Kamin

Projektim të ngrohjeve qendrore (shtëpi dhe ndërtesa)
Relizim i ngrohjes qendrore
Montim i kaldajave elektrike

Servis:
Ndërrim i ventilave, ngrohësve, pompave, etj.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:36.951 MKD33.256 MKD

Kettle (wood, oil and electricity)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Kettle Monoblock

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chemical cleaning of boilers


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj