Iva-Mont

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bozin Nikolov - Silni 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7857 км
  • Lokacioni: Горно лисиче

  • Telefon 2: 075 239581
  • Faksi: 02 2439081
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393246237_65.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Iva-mont është kompani e themeluar në vitin 1992 dhe mbijeton me sukses në tregun maqedonas dhe në Kosovë në fushën e energjetikës.

Shërbime:
• Mirëmbajtja e plotë e kaldajave
• Pastrimi kimik i kaldajave me avull dhe ujë të nxehtë, rezervuarëve etj.
• Projektimi i instalimit të gypave dhe izolimit termik
• Instalimi i kaldajave
• Instalim dhe servisim i ngrohjes së ujit të nxehtë

Produktet:
• Qeliza plastike (saqe) - RЕFILL tech solution – Italy
• Pompa - Impiant pompimi MPD D.D - Kroaci
• Programi i prodhimit për mirëmbajtjen e kaldajave
• Spirale tubash
• Kaldaja për peleta 25kW, 30kW, 35kW, 45kW, 75kW, 95kW
• Kaldaja elektrike për ngrohjen e ujit
• Oxhakë inoksi

Disponojmë me pajisje cilësore, mjete transporti, personel profesional dhe të trajnuar (saldatorë të testuar, inxhinier makinerie, inxhinier -teknolog, ekonomistë, bravandreqës, ngrohje radiatori, kamoterë). Ne kemi certifikatë ISO 9001: 2008. Autorizim B për mbikëqyrjen dhe performancë për teknologjinë dhe licencat dhe certifikatat e tjera.

Motoja e kompanisë sonë është kënaqësia e klientëve dhe kryerje cilësore dhe profesionale të punës.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:36.951 MKD33.256 MKD

Kettle (wood, oil and electricity)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Electric Kettle Monoblock

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Chemical cleaning of boilers


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj