Intersport


  • Address : Vasil Gorgov b.b., lok.29, TC Kapistec
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км

  • Telephone 2: +389 75 266294
  • Fax: +389 2 3237864
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
    Sat from 09:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel