Интеграл-Мила-СК


  • Адреса: Будимпештанска 27-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7421 км
  • Локација: Тафталиџе 2

  • Факс: 02 3062446
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583747586_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Интеграл-Мила-СК
Интеграл Мила е компанија кој се занимава со увоз и трговија со висококвалитетни градежни материјали.
Нашите производи се наменети за тврда градба, но и за изолација:

Програмата која ја увезуваме опфаќа:

1. Y-TONG Thrakon – Blok
2. THRAKON - Greece

- лепак за стиропор
- подлога пред абриб
- цементен малтер
- декоративен силиконски абриб

3. THRAKON - Greece
- акрилен лепак за плочки
- лепак за подно греење
- лепак за стиропор

4. KEBE –Greece
- керамиди
- блокови

5. GUTTA WERKE S.p.A.-Italy
- фолија за хидроизолација (Gutta Beta Star)
- паропропусна кровна фолија (Gutafol)
- gutta silent

6. Styropan –Greece
- Стиродур

7. Novamix- Greece
Terrazzo, и други подни облоги за надвор и внатре

Сите материјали се висококвалитетни и ги поседуваат сите градежни сертификати.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи