Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vinicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Agjenci shtetërore
 • Institucione shtetërore
 • Fonde
 • Inspektorate
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Vinicë

Agjencia për Kadastër të Patundshmërive-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Ushqim dhe Veterinari R.Maqedonise-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike-sektori tatimor


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 11
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-VinicëKategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror i Tregut-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror për Bujqësi-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ministria e Financave-Vinicë


 • Adresa: Bell Kamen 13
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Vinicë


 • Adresa: Strasho Pinxhur 5
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈9508 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Проектот е финансиран од Владата на Јапонија преку Фондот за Соработка со Европската банка за обнова и развој, а македонската менаџмент консалтинг платформа за ...
сите 13 | | | веќе видена

Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
сите 38 | | | веќе видена

По повод 70 години од постоењето на Економскиот Факултет – Скопјепри Универзитетот „Св.Кирил и Методиј“ во Скопје а со поддршка од Институтот на овластени ...
сите 23 | | | веќе видена

Кога ќе се создадат законски услови, ќе биде надминато прашањето со царинските стапки за странските инвеститори најави денеска вицепремиерката за економски ...
сите 34 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj