Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inspektorate
 • Agjenci shtetërore
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Strugë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Strugë


 • Adresa: Tregu i qytetit p.n., k.p. 79
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agjencia për Promovim dhe Përkrahje të Turizmit në R.M


 • Adresa: Boro Haxhievski Pute 1/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike-Strugë


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzaven pazaren inspektorat


 • Adresa: Kej 8 Nëntori p.n.
 • Vendi: Strugë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Strugë


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Strugë


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi kufitar fitosanitar ne kalimin kufitar-Kafasan


 • Adresa: Kalimi kufitar - Kafasan
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektoriati Shtetëror për Bujqësi


 • Adresa: Kej 8 Shtatori p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Strugë


 • Adresa: Dimitar Vllahov p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit-Strugë


 • Adresa: Vllado Malleski p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

zyra

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сетот на мерки треба да се подобри, неодложно е да се помогне на компаниите, веднаш, итно, сега, затоа што нема да останат компании кои ќе генерираат средства ...
сите 203 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги информира дека останува во сила препораката до компаниите кои што се вршители на енергетски дејности, како и ...
сите 68 | | | веќе видена

Со цел надминување на потешкотиите со кои би се соочиле клиентите во овој тежок период настанат поради Корона-кризата, Охридска банка денес на својата веб ...
сите 129 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj