Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ministri - njësi rajonale
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Resnjë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Resnjë


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Resnjë


 • Adresa: Tashe Milloshevski 6
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor


 • Adresa: Mite Bogoevski 21
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Plostad Car Samoil 20
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ministria e Financave - Resnjë


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Resnjë


 • Adresa: Leninova 66-a
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7455 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Сетот на мерки треба да се подобри, неодложно е да се помогне на компаниите, веднаш, итно, сега, затоа што нема да останат компании кои ќе генерираат средства ...
сите 203 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги информира дека останува во сила препораката до компаниите кои што се вршители на енергетски дејности, како и ...
сите 68 | | | веќе видена

Со цел надминување на потешкотиите со кои би се соочиле клиентите во овој тежок период настанат поради Корона-кризата, Охридска банка денес на својата веб ...
сите 129 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj