Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Kërçovë
 • Probistip
 • Prilep
 • Berovë
 • Manastir
 • Stip
 • Strugë
 • Ohër
 • Dibër
 • Kumanovë
 • Kavadar
 • Resnjë
 • Demir Hisar
 • Gjevgjeli
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Mavrovë
 • Koçanë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ministri - njësi rajonale
 • Policia
 • Inspektorate
 • Institucione shtetërore
 • Higjiena sanitare - shërbime dhe inspektorate
 • Ministri
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ministri - njësi rajonale

Inspektorati Shtetëror i Tregut-Tetovë


 • Adresa: Dervish Cara 70 K/82
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Qendra për Menaxhim me Kriza


 • Adresa: Lubo Bozhinovski Pish p.n.
 • Vendi: Tetovë

Qendra për punë sociale-Tetovë


 • Adresa: Rr.121 nr.2
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Agjencia per promovim dhe zhvillim te bujqesise


 • Adresa: Mareshali Tito 17
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Departamenti për Mbrojtjen e Fëmijëve - Ministria e Punës dhe Politikës Sociale -Kërçovë


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Drejtoria për marrëdhënie juridiko


 • Adresa: Nikolla Gjurkoviq p.n.
 • Vendi: Krushevë
 • Distanca: ≈7453 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Drejtoria për punë juridiko pronësore-Koçanë


 • Adresa: Rade Kratovçe 1
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Fondi për sigurim shëndetësor-Makedonski Brod


 • Adresa: Dimitar Vllahov 4
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈7442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Inspektorati Shtetëror i Arsimit-Manastir


 • Adresa: Fallanga Maqedonase 31-a (Ivo Llolla Ribar)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Inspektorati Shtetëror i Arsimit-Shkup


 • Adresa: Shën Kiril dhe Metodij 54 (M.H.Jasmin)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Luj Paster 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Jordan Stojanov 1
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7475 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Panko Brashnar 1
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи