Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Dellçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Inspektorate
 • Ministri
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Dellçevë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Dellçevë


 • Adresa: Metodija Mitovski-Brico 40
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Dellçevë


 • Adresa: Kej i Çlirimit p.n.
 • Vendi: Dellçevë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-Dellçevë


 • Adresa: Bul.Maqedonija p.n.
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektimi fitosanitar i kufirit ne vendkalimin kufitar - Dellceve


 • Adresa: Kalimi kufitar-Dellceve
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Metodija Mitevski Brico 40
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ministria e Financave-Dellcevë


 • Adresa: Bul.Maqedonija p.n.
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7517 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Delçevë


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regjistri Qendror-Dellçevë


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 11
 • Vendi: Dellçevë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Labour Inspectorate (Drzaven inspektorat za trud)


 • Adresa: Metodi Mitevski-Brico 3
 • Vendi: Dellçevë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zyra për Zhvillim të Arsimit-Dellcevë


 • Adresa: Metodija Mitevski-Brico 40
 • Vendi: Dellçevë
 • Distanca: ≈7517 км

Kategoritë:

zyra, ministri

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Вкупното користење на бесконтактниот начин на плаќање со Visa картичките во нашата земја порасна за 113 проценти во однос на март минатата година, а 86 ...
сите 43 | | | веќе видена

Креирање на платформа за заедничко делување со особен акцент за подобрување на квалитетот на работа, на националната легислатива, како и унапредување на ...
сите 6 | | | веќе видена

Секоја петта германска компанија не ја исклучува можноста од пропаст поради последиците предизвикани од ударот на корона вирусот врз економијата, објавува ...
сите 18 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj