Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Berovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Institucione shtetërore
 • Fonde
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Institucione qeveritare në Berovë

Agjencia për Nxitje të Zhvillimit të Bujqësisë-Berovë


 • Adresa: Marshall Tito 9
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9540 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria e të hyrave publike


 • Adresa: Dimitar Vlahov 10
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim


 • Adresa: Partizanska p.n.
 • Vendi: Berovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për SPIM-Berovë


 • Adresa: Mlladinski kej 4
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi për sigurim shëndetësor-BerovëKategoritë:

fonde

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inspektorati Shtetëror i Tregut


 • Adresa: Dimitar Vlahov p.n.
 • Vendi: Berovë

Kategoritë:

inspektorate

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra për punë sociale-Berovë


 • Adresa: Mlladinski kej 2-a
 • Vendi: Berovë
 • Distanca: ≈9541 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со цел надминување на потешкотиите со кои би се соочиле клиентите во овој тежок период настанат поради Корона-кризата, Охридска банка на својата веб страна ...
сите 63 | | | веќе видена

Комерцијалните банки до кои е доставено барање за изразување интерес за заемот за премостување до еврообврзницата во износ од 400 милиони евра треба до денеска ...
сите 181 | | | веќе видена

Обраќање на Др. Небојша Баткоски во однос на ситуацијата со Covid 19, следење на препораките на СЗО и Владата, како и почитување на соопштенијата во однос на ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj