Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Industrial equipment & machinery - repairs
 • Industrial equipment & machinery - retail & wholesale
 • Machinery maintenance
 • Construction machinery - spare parts
 • Seals
 • Pneumatic Engineers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Industrial equipment & machinery - repairs in Skopje

Mebling


 • Address : Boca Ivanova 35
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

Mebling is a supplier of woodworking machinery. Our range includes everything from basic carpentry machines to high-productive machinery and CNC processing centres. Since our motto is ALL FROM ONE SUPPLIER, we offer all kinds of tools and accessories.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1576141133_62.png?t=true&w=300&h=300

Monting Energetic (Monting energetika)


 • Address : Gemidziska 1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Silikon Electronic (Silikon elektronika)


 • Address : Metodija Andonov Cento 13 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 18:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Дебатата за мерките во четвриот пакет за поддршка на стопанството и граѓаните се затвора. Вчера се одржа финалната средба со стопанските комори на министрите ...
сите 201 | | | веќе видена

Корона кризата ги извади на површина слабостите во домашниот туризам. Ако сакаме во викендите до крајот на годината да имаме туристи во домашните капацитети, ...
сите 22 | | | веќе видена

Њујорк го задржа првото место на светскиот ранг на финансиски центри, а Лондон го консолидираше своето второ место пред целосното излегување на Велика ...
сите 16 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel