Industri Servis  • Telefon 2: 02 2401200
  • Faksi: 02 2401199
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1636363007_8.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Industry Service është kompania e parë e specializuar në Maqedoni që zbaton zgjidhje të plota për ushqim të organizuar kolektiv dhe katering industrial, si shërbim i dedikuar për nevojat e kompanive që ofrojnë ushqim për punonjësit e tyre.

Aktiviteti dhe shërbimet

Industry Service aktivitetin e saj e ushtron me tre turne, 365 ditë në vit.
Si operator ushqimor, realizimin e shërbimit – ofrimin e një vakti të plotë menuje, mund ta ofrojmë në disa mënyra në varësi të mundësive dhe nevojave të klientëve:
1. Përgatitje e vakteve brenda objektit të klientit, nëse klienti ka kuzhinën e tij dhe shërbimin e tyre brenda mensës.
2. Përgatitje e vakteve në kuzhinën tonë qendrore në Shkup, shpërndarja e tyre në vendin e klientit dhe shërbimi i duhur.
3. Dorëzimi i vakteve të paketuara në ambalazhe të certifikuara njëpërdorimshme.

Ekipi ynë profesional mund t'ju ofrojë:

• Zhvillimi dhe zbatimi i një zgjidhje konceptuale dhe projektuese për organizimin e një mense moderne (kuzhinë, magazinë dhe dhomë ngrënie) me një specifikim të pajisjeve të nevojshme për funksionimin normal të saj.
• Përgatitja e një raporti të plotë me normat e produktit dhe vlerat e nevojshme biologjike kalorike.
• Investimi në pajisjen e plotë të kuzhinës.

Kapaciteti dhe pajisjet
Procesi teknologjik i përgatitjes së ushqimit kryhet në kushtet më moderne të punës sanitaro-teknike, në përputhje me praktikat e mira të prodhimit dhe higjienës dhe kërkesat e sistemit të sigurisë ushqimore HACCP.

• Kuzhina jonë qendrore në Shkup ka një kapacitet ditor për të përgatitur më shumë se 10,000 vakte, pra mbi 2,000,000 vakte në vit. Zbatimi i zgjidhjeve të avancuara të kateringut dhe inovacioneve teknologjike për të përmirësuar cilësinë dhe sigurinë e ushqimit e bëjnë këtë kuzhinë më të madhen dhe teknologjikisht më të avancuarin në Ballkanin Perëndimor.
• Zbatimi i procesit më inovativ të gatimit VarioCookingCenter si dhe Rational SelfCookingCenter nga kompania e njohur gjermane Rational International AG siguron mbajtje të pasur të lëndëve ushqyese në ushqimet e përgatitura me 80% reduktim të përdorimit të vajit të gatimit.

Certifikimi
Industry Service zbaton dhe plotëson plotësisht kërkesat e standardit për cilësi dhe siguri ushqimore - ISO 22000 dhe ka certifikimin e duhur ndërkombëtar në çdo filial.

Kompania jonë ka certifikuar Sistemin e Menaxhimit të Sigurisë dhe Shëndetit në Punë ISO 45001: 2018 dhe Sistemin HACCP, nëpërmjet një organizmi certifikues të akredituar ndërkombëtarisht.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj