Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Stip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Stip

Brioni


 • Address : Suitlak 1-а
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Tue - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garni


 • Address : Kej Marshal Tito 40
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Izgrev


 • Address : Veljko Vlahovikj 1
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7918 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 07:00 to 00:00 • Fri - Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kim-company


 • Address : Mitko Shekjerinski 8
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7920 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urbanista


 • Address : Vasil Glavinov 16
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7919 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vago petrol/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Како компанија, ние веќе ја почнавме енергетската трансформација-конкретно во РЕК Осломеј. Како што може да се види, во тек е изградбата на нашата сопствена ...
сите 118 | | | веќе видена

Германските амбасадори од регионот ја посетија фабриката Дрекслмајер во Кавадарци. Дипломатите беа дочекани од менаџментот на Дрекслмајер и заедно направија ...
сите 10 | | | веќе видена

Владата да внимава со предвременото пензионирање. Работодавачите велат дека не се вклучени во анализата што ја подготвува Владата за моделот по кој ќе може ...
сите 8 | | | веќе видена

Народната банка се вбројува меѓу централните банки коишто и покрај пандемијата, без прекин ја унапредуваат својата статистика. Конкретна потврда за тоа е ...
сите 101 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel