Hempromak

ParkingAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7432 км

  • Faksi: 02 2795699
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Хемпромак
"HEMPROMAK" SHPK Shkup është një kompani private e themeluar në vitin 1992 dhe punon vazhdimisht duke u fokusuar në tregtinë e produkteve të gomës dhe lëndëve të para nga shumë marka të huaja për prodhim.

"HEMPROMAK" është ndër furnizuesit më të mëdhenj në tregun maqedonas me produktet e mëposhtme:
• Tuba (uji, ajri, saldim, benzinë dhe vajra, LPG, hidraulike, spirale, tefloni, poliamide, poliuretanike, PVC dhe bërryla dhe lidhës)
• Pllaka gome (pllaka teknike me dhe pa pëlhurë dhe pllaka dyshemeje)
• Lëndë e parë të këpucëve (shuall, takë,goma të vogla, mikrogoma, etj)
• Artikuj të tjerë gome-teknike (rripa, shirita, profile, etj)

"HEMPROMAK" disponon dhe me godinën e vet afariste moderne në lagjen Pintija, Zona Industriale Shkup, ku në dispozicion gjenden të gjitha produktet dhe artikujt e përmendur më lartë dhe nga ku realizohen të gjitha operacionet e biznesit.

Produktet tona kanë aplikime kryesisht në industri dhe miniera (tuba gome për ujë, tuba të kompresuar, panele teknike , panele dyshemeje, shirita transporti dhe rripa), në industrinë e ndërtimit (tuba për beton, shirita dilatacioni, pllaka dyshemeje), në industrinë e automobilave (tuba për frigoriferë, frena dhe rripa), lëndë të parë për industria e këpucëve, etj.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj