Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovë
 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpucë - materiale dhe pajisje
 • Këpucë - prodhim
 • Gomë - produkte prej gome
Повеќе филтриПомалку филтри

Këpucë - materiale dhe pajisje по градови

Kumanovë Shkup Tetovë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Këpucë - materiale dhe pajisje

Novatak


 • Adresa: Iliria 4-A
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ASP


 • Adresa: Magjistralja e Adriatikut p.n. (Rruga e Kaçanikut)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hempromak


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kompania HEMPROMAK merret me shitjen me shumicë të gomave prej gome dhe PVC, pllaka gome teknike dhe dyshemeje, prodhime të lëndëve të para.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509541893_69.gif?t=true&w=300&h=300

Holder-Drejtoria


 • Adresa: Kozle 88-10/4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7849 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igor-97


 • Adresa: Kozjaçka p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Joma


 • Adresa: rr.206 nr.5
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kori shoes


 • Adresa: JNA 30
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelikan 98/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pliko


 • Adresa: f.Dobroshanë p.n.
 • Vendi: Kumanovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 234 | | | веќе видена

Прометот во индустријата во февруари 2021 година, во однос на февруари лани бележи намалување од еден отсто, во однос на претходниот месец има раст од 3,8 ...
сите 35 | | | веќе видена

Претпазливото управување со ризиците и соодветната регулативна рамка, усогласена со најдобрите меѓународни стандарди, му овозможија на банкарскиот сектор да ја ...
сите 65 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj