Eko Cirkon

Parking

  • Adresa: rr.840 nr.16
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км
  • Lokacioni: нас.Маџари

  • Telefon 2: 070 357507
  • Faksi: 02 2550541
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1430918018_72.gif?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Kompania EKO CIRKON është regjistruar në vitin 1997 me aktivitet kryesor blerjen dhe përpunimin e lëndëve materialeve dytësore (hekur, alumin, bakër, plumb, bronz, mesing, etj) nga mbeturinat teknologjike dhe industrial si dhe gërmime me makineri të rëndë. Kompania është themeluar me një përpjekje personale private dhe fonde vetjake të themeluesve.
Në vitet e parë të punës së saj, të gjithë fitimet janë re-investuar në zhvillimi e kompanisë, në përmirësim dhe furnizim me pajisje bashkëkohore. Sot kompania disponon me hapësirën e saj prej 17.000 m2 ambient të hapur, si dhe 4 magazina, salla, garazhe si dhe hapësirë administrative me një sipërfaqe prej më shumë se 500 m2, si dhe të gjitha makineritë e nevojshme për kryerjen e aktiviteteve të përditshme.

Numri i të punësuarve në EKO CIRKON rritet në mënyrë të vazhdueshme për shkak të kërkesave të punës, numrit të madh të aktiviteteve si dhe kërkesës së vazhdueshme për shërbime dhe cilësi më të larta.

EKO CIRKON blen dhe lëndë të parë nga çdo kapacitet teknologjik industrial në Republikën e Maqedonisë, si dhe nga persona fizik dhe juridik. Pas blerjes, materialet i nënshtrohen selektimit dhe ndarjes, pas së cilën vijon dhe presimi, paketimi dhe dërgesa në kapacitetet industrial në Maqedoni dhe jashtë shtetit, të shoqëruara me të gjitha aktivitetet dhe dokumentacionin për transport dhe eksport.
Kompania jonë gjithashtu punon nën kritere teknike dhe kushte të rrepta, duke mundësuar një kursim maksimal dhe kushte të cilësisë së lart për punë të të punësuarve të saj.

Kompania ka dhe makineri të rëndë ndërtimtarie si dhe staf përkatës të trajnuar, të përgatitur t'u përgjigjet të gjitha kërkesave për gërmim dhe punë konstruksioni.

Me ketë rast, duam t'i falënderojmë të gjithë partnerët dhe bashkëpunëtorët që në mënyrë direkte ose indirekte mundësuan që EKO CIRKON të numërohet ndër 200 kompanitë më të suksesshme në Republikën e Maqedonisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj