Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Handball schools
 • Handball clubs
Повеќе филтриПомалку филтри

Handball schools по градови

Skopje Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Handball schools

Kiril Lazarov 7


 • Address : 50-ta Divizija 24-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

handball schools

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalurg


 • Address : Jani Lukrovski 6
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Fri from 14:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RK Bisinov


 • Address : Andon Surkov 8/61
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Приходи од продажби Според единечниот биланс на успех, во периодот јануари-јуни 2021 година, продажбите достигнуваат 4.788.760.106 денари, што е за 1% повеќе ...
сите 16 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 80 | | | веќе видена

„Условите за започнување на нов бизнис и создавање на старт-апи се подобруваат, а младиот претприемач полека, но сигурно, го зазема централното место во ...
сите 35 | | | веќе видена

Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Северна Македонија е единствената земја од ...
сите 20 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel