Грин Хаус градинка

КлиматизираноДопуштено за деца

  • Адреса: бул.Илинден 94-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: кај АБЦ Парк

  • Телефон 2: 076 317414
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1384761327_32.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Приказната ентузијастички ја започнавме во 2001та година со силна желба да воведеме една поинаква димензија во начинот на социјализација на нашите најмлади сограѓани. Па така, во новоотворениот ресторан Green House во Градскиот парк успешно инициравме организирање на детски забави и манифестации по разни поводи, проследени со соодветно осмислени содржини.

Во зависност од возраста, афинитетите и желбите на децата, секоја роденденска или новогодишна прослава беше и сè уште е незаборавно доживување за нив, но и за нас. Илјадници насмеани детски лица и задоволни родители секојдневно предизвикува нашиот персонал заедно со жонглерите, пантомимичарите, куклените претстави, баскетот и фудбалот во спортската сала, видео игрите, флиперите, играчките и реквизитите во тревникот, пиците, тортите.

На секое скопјанче кое мечтае да ги дувне свеќите во амбиентот на Green House, со радост му го овозможуваме тоа задоволство.

Градинката се наоѓа во централното градско подрачје (Градски парк) и е дел од комплексот составен од два објекти, отворени игралишта, зелени површини и сопствен паркинг простор. Градинката располага со приземје – 180 m², кат – 130 m², спортска сала - 140m², зелена површина – 400 m², спортско игралиште – 375 m² и паркинг простор – 300 m²
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи