Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Тетово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Предучилишни установи и детски градинки - приватни
 • Училишта - приватни
 • Училишта - основни
 • Училишта - средни
 • Предучилишни установи и детски градинки
 • Едукативни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Предучилишни установи и детски градинки - приватни по градови

Битола Гостивар Охрид Скопје Тетово

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Предучилишни установи и детски градинки - приватни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување.


Реа


 • Адреса: Маршал Тито б.б.
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9131 км

Wilson Woodrow School


 • Адреса: Маршал Тито б.б., с.Брвеница
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9131 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Грин Хаус градинка


 • Адреса: бул.Илинден 94-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 17:30

Гулдесте


 • Адреса: Тоде Богдановски 25
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченост: ≈9143 км

Детско царство


 • Адреса: Франклин Рузвелт 5-б
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9156 км

Изворче-Монтесори


 • Адреса: Никола Тесла 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км

Лилипут


 • Адреса: Тодор Александров 12 (Салвадор Аљенде)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км

Мис попинс


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 7
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9156 км

Нова


 • Адреса: Прашка 27
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9155 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Спирит


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 29/1-5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9157 км

 БИЗНИС

Македонската компанија „Гемак“ го стави во функција новиот хотел „Парк Хотел и Спа“ во Градскиот парк во Скопје. Зданието се наоѓа на брегот на реката Вардар, ...
сите 17 | | | прочитана: 304 | веќе видена

Можете да ги изгубите, да ви ги украдат или наеднаш значајно да им се намали вредноста - Народната банка остро ги предупреди граѓаните кои инвестираат во ...
сите 33 | | | прочитана: 176 | веќе видена

Македонските власти наместо да ја намалуваат дополнително ја зголемуваат задолженоста на државата. Во најновиот редовен извештај на Светска банка, е наведено ...
сите 56 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи