Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Grill (barbecue) foods & carry out
 • Butchers
 • Kebab grill traditional restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Grill (barbecue) foods & carry out in Veles

Agria


 • Address : 3-ta Kumanovska Udarna Brigada 22
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agria/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzipe


 • Address : ASNOM (Mosha Pjade) b.b.
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Address : Strasho Pindzhur 4
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7893 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00 • Sun from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Kame


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 3/6
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00 • Sun from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Laki


 • Address : Aleksandar Makedonski (Marshal Tito), s.Gradsko 78-b
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7914 км
 • Working Hours: Mon - Tue from 10:00 to 18:00 • Wed - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lepinjeto od Boem


 • Address : Blagoj Gjorev 57-a
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna prom


 • Address : Blagoj Gjorev 125
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00 • Sun from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Luna prom


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 23-B
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Meso-prom Junior


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 23-A
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 21:30 • Sun from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Panini skara


 • Address : Boris Trajkovski (Leninova) 18
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7892 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sibi Sped


 • Address : Angel Mishev 42
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7894 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00 • Sun from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Македонија лани потрошила фрапантни 4,02 милиони долари за увоз на кромид, лук и праз, што претставува зголемување од 90 отсто во однос на 2022 година, ...
сите 39 | | | веќе видена

Акционерите на Тесла во четвртокот со големо мнозинство гласаа за 10-годишниот план за плата на Маск, кој компанијата го процени на 44,9 милијарди долари во ...
сите 19 | | | веќе видена

Без разлика дали сакаат само да уживаат или сакаат да профитираат од издавање, се повеќе граѓани на Србија купуваат недвижен имот во соседните земји кои ...
сите 12 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 71 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel