Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кичево
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Градежни фирми и претпријатија
 • Градежни материјали
 • Проектирање (проектантски бироа)
 • Фасади - материјали и изведба
 • Градежни материјали за изолација
 • Бехатон - Производи
 • Бетон - Производство И Трговија
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Градежни компании во Кичево

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Хидринг


 • Адреса: Исеин Акиоски 85
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Проектирање; Надзор; Изведба.

Браја фикс


 • Адреса: с.Осломеј 9
 • Место: Кичево
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

Браја фикс е една од најголемите малопродажни и градежни компании во регионот, има свои претставништва во Кичево, Македонија со многу успешни реализирани проекти во балканскиот регион.


Актив проект


 • Адреса: Магистрален пат б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

Арди


 • Адреса: Осломејски пат б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

Афердита


 • Адреса: Раим Лика 7
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Сре , Чет , Саб од 07:00 до 18:00

Бау Проф


 • Адреса: Рудничка 54
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7852 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Глиц


 • Адреса: Борис Кидрич б.б. лам.1
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7851 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Инсталација


 • Адреса: с.Длапкин Дол
 • Место: Кичево
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Нова градба 1


 • Адреса: Горно Пашино б.б.
 • Место: Кичево
 • Оддалеченст: ≈7850 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Перпарими


 • Адреса: 11-ти Октомври 76-б
 • Место: Кичево
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Флори


 • Адреса: с.Дрогомиште
 • Место: Кичево

Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 20 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи