Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Government & state agencies
 • Government & state institutions
 • Land&property register (cadastre, titles, deeds)
 • Retirement plans (social security insurance pension schemes)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Government & state agencies in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Center for Real Estate Cadastre Skopje


 • Address : Drezdenska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Committee on Verification of RM (Lustration commission)


 • Address : bul.Goce Delcev 18, zgrada na MTV kat 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Directorate for Personal Data Protection (Direkcija za zastita na licnite podatoci)


 • Address : bul.Goce Delcev 18, zgrada na MTV kat 14 p.fah 417
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MIA - Medium Information Agency (MIA-Mediumska Informativna Agencija)


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 4 kat 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MRT-Department for Radio Broadcasting Tax


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mar net - www.marnet.mk


 • Address : bul.Partizanski odredi 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marmax Group


 • Address : ul.507 br.12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pension and disability insurance Ohrid (Fond for PIOM)


 • Address : Vladimir Komarov 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Postal Agency (Agencija za posti)


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC kat 2 sekcija 6 lok.116
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

President of Republic Macedonia (Pretsedatel na Republika Makedonija)


 • Address : Dimitrije Cupovski 7 (Veljko Vlahovic)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:30 • Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Real Estate Cadastre of the Republic of Macedonia


 • Address : Trifun Hadzi Janev 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Secretariat for implementation of the agreement/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seized Property Management Agency (Agencija za upravuvanje so odzemen imot)


 • Address : Makedonija 5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Генералниот менаџер на „Костал“, Виктор Мизо во интервју за Сител вели дека кризата во автомобилската индустрија започнала во јануари лани. Ова посебно го ...
сите 11 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи денеска во Белград присуствуваше на седницата на Управниот ...
сите 16 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
сите 44 | | | веќе видена

Од април 2021 година, македонскиот ИТ пионер „Еконет“ преминува во сопствеништво на реномираната ИТ компанија „Синами“, која веќе 20 години успешно делува на ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel