Goce Delcev-Bitola (Goce Delcev-Bitola)


  • Address : Partizanska b.b.
  • Place: Bitola

  • Telephone 2: +389 47 609459
  • Fax: +389 47 242474
  • Working Hours: Mon - Fri from 18:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 149 | | | веќе видена

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 20 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 21 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel