Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Ohër
 • Manastir
 • Strugë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Stip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Veles
 • Berovë
 • Gjevgjeli
 • Radovis
 • Dellçevë
 • Vinicë
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Konsallting
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Arkitektë
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma

Lend Kad


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-d lok.10 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Ma-kat


 • Adresa: Nju Delhiska 2-3 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

ModernKategoritë:

gjeodezi - firma

Nova


 • Adresa: Pitu Guli 12
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Premer ekstra


 • Adresa: Boris Kidriç 1-b-5
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Premer-Dimovski


 • Adresa: Franklin Ruzvellt 6 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Prkat


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 82 lok.9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км

Pro Geo


 • Adresa: Mosha Pijade 2
 • Vendi: Kumanovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Pro-geo


 • Adresa: Alzhirska 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Ratkushinoski


 • Adresa: Risto Kërle 4-1
 • Vendi: Strugë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Teovado


 • Adresa: Panko Brashnar p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Tera Geodet


 • Adresa: Hristo Uzunov 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Topo Geodet


 • Adresa: Dimitar Vllahov 18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Topo Premer


 • Adresa: Dimitar Vllahov 57-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Topokat


 • Adresa: M.T.Golloganov 72-b lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Vinica premer


 • Adresa: Bell Kamen 20
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Zemjomer Inzhinering


 • Adresa: Nikolla Vukmiroviq 22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

Mapa

Поголема подршка од банките но и од државата. Унивезритетските професори со препорака што е потребно за да се подобри состојбата со претприемништвото. Велат ...
сите 10 | | | веќе видена

„СДСМ како одговорна партија, во изминатите две години спроведе низа мерки и политики кои обезбедуваат зголемување на животниот стандард, намалени трошоци и ...
сите 134 | | | веќе видена

Сава Осигурување, како компанија која повеќе од 25 години е препознатлива на македонскиот пазар по својата иновативност, исполнување на преземените обврски, ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj