Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Strumicë
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Prilep
 • Tetovë
 • Gostivar
 • Stip
 • Koçanë
 • Kavadar
 • Kërçovë
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Resnjë
 • Berovë
 • Radovis
 • Vinicë
 • Veles
 • Shën Nikollë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Gjeodezi - firma
 • Kadastër
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Inxhinieri
 • Konsallting
 • Ndërtimtari - Firma Dhe Ndërmarrje
 • Ekspertizë Gjyqësore
 • Gjeodezi - Instrumente Gjeodezike
 • Agjenci Për Patundshmëri
 • Vlerësues
 • Arkitektë
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjeodezi - firma

Geozum Inzenering


 • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 1-a/3 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Glonas


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 27-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Groma-Geo


 • Adresa: bul.ASNOM 28/2 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grujoski


 • Adresa: Dimitar Vllahov 40
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti Gjeologjik - enti terestriçka


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 113
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KA-4


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kat pllus


 • Adresa: Boris Kidriз 1-2/5
 • Vendi: Kërçovë

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Land House Trend


 • Adresa: Car Samoil p.n.
 • Vendi: Resnjë
 • Distanca: ≈7454 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lend Kad


 • Adresa: Hristo Tatarçev (Sava Kovaçeviq) 47-z
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ma-Kat Prim


 • Adresa: Nju Delhiska 2-3 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nova Geodet


 • Adresa: Klliment Ohridski 20-b
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Popchevski Martin


 • Adresa: Pop Bogomill 18
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premer ekstra


 • Adresa: Boris Kidriç 1-b-5
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Premer-Dimovski


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 6 lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Prkat


 • Adresa: Drezdenska 15 lok.8 i 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ratkushinoski


 • Adresa: Risto Krlle 4/1
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Teovado


 • Adresa: Panko Brashnar 4
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera Geodet


 • Adresa: Hristo Uzunov 1
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Topo Geodet


 • Adresa: Dimitar Vllahov 18
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Topokat


 • Adresa: M.T.Golloganov (Ivo Lola Ribar) 72-b lok.1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

gjeodezi - firma

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонските банки, добро капитализирани и ликвидни, се соочија со неколкуте кризи во изминатиот период. Нивната отпорност на кризата се должеше на нивните ...
сите 35 | | | веќе видена

Новата CASH IN услуга на Стопанска банка а.д. Битола на клиентите им овозможува депонирање- уплата на готовина на нивната сметка преку банкоматитe, ...
сите 34 | | | веќе видена

Голем синџир нафтени компании се обиделе да печалат врз грбот на државата и да го прекршуваат Законот. Има мало намалување на уплатата на ДДВ, но поголем ...
сите 9 | | | веќе видена

Како да нема крај на зголемувањето на цените на становите во Македонија. По бројните написи дека цените на недвижностите растат со забрзано темпо, очекувањата ...
сите 33 | | | веќе видена

Во текот на следната година не се очекува поскапување на лебот и брашното, велат мелничарите од Македонија. Тие објаснија дека цената на пченицата е стабилна и ...
сите 8 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги известува сточарите, дека Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj