Радиус (100км)

 

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Штип
 • Куманово
 • Битола
 • Струга
 • Охрид
 • Велес
 • Кичево
 • Струмица
 • Тетово
 • Радовиш
 • Прилеп
 • Кавадарци
 • Гостивар
 • Кочани
 • Гевгелија
 • Ресен
 • Крива Паланка
 • Дебар
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гинеколошки ординации
 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Клиники и клинички центри
 • Лаборатории - биохемиски
 • Стерилитет-фертилитет (лекување)
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Лаборатории - Дијагностички
 • Кардиолошки Ординации
 • Поликлиники
 • Болници
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Ортопедија - Ординации
 • Интернистички Ординации
 • Хирургија
 • Радиологија - Ординации
 • Пулмологија
 • Аптеки
 • Психијатри
 • Невропсихијатрија
 • Уво, Нос И Грло - Ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Гинеколошки ординации


ПаркингЈавен превозWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

Ина Гинекологија и акушерство


 • Адреса: 8-ми Март 18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈761 м
 • Работно време: Пон , Чет - Пет од 08:00 до 15:00 • Вто - Сре од 12:00 до 20:00

Др. Катерина Станкова има искуство од повеќе од 20 години во својата специјалност (Гинеколошко-акушерска Клиника, Ремедика, странство).

Гинеа


 • Адреса: Пушкарска 33
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈496 м

Дијагностички центар


 • Адреса: Васил Главинов 3, Градски ѕид блок 10
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈631 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Д-р Ложанковски


 • Адреса: Димитрија Чуповски 16 А-1 (Вељко Влаховиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈675 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Кристела


 • Адреса: Максим Горки 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈691 м

Гинеко Флора


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈740 м

Ники Медика


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈740 м
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:30

Гинека


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈743 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Гинеко-С


 • Адреса: бул.Крсте Мисирков б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈746 м

Д-р Радица Бојчева


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 21-а/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈809 м

Мама


 • Адреса: Наум Наумовски Борче 82
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈833 м

Д-р Димитар Кацарски


 • Адреса: Градски Ѕид б.б., блок 4-1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈882 м

Гинеко-Биљана


 • Адреса: Орце Николов 103
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈953 м

Промедика Гинеко


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј 50/3 (М.Х.Јасмин)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈982 м
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00

Урим


 • Адреса: бул.Македонска Косовска бригада 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.08 км

Д-р Хаџиевска


 • Адреса: М.Т.Гологанов б.б. (Иво Лола Рибар)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.18 км
 • Работно време: Пон , Чет од 13:00 до 20:30 • Вто , Сре , Пет од 08:00 до 14:00

Д-р Вероника Кокоромановска


 • Адреса: Јордан Мијалков 50/2 (Железничка)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.23 км
 • Работно време: Пон , Сре од 09:00 до 14:00 • Вто , Чет од 10:00 до 18:00 • Пет од 09:00 до 17:00

Д-р Ѓорѓи Стамболиев


 • Адреса: Стив Наумов б.б. (Ленинградска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈1.26 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 15:00

Мапа
 

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи