Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Гинеколошки ординации
 • Стерилитет-фертилитет (лекување)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Гинеколошки ординации во Битола

Генезис


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гинекомедика


 • Адреса: Широк Сокак 154/2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:30 до 15:30 • Вто , Чет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Анастасиевски Тони


 • Адреса: Никола Тесла 4
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон , Сре од 12:30 до 19:30 • Вто , Чет - Пет од 08:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Кирил Настевски


 • Адреса: Мирче Ацев 10-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Трпевски Љупчо


 • Адреса: Филип Втори Македонски 21/3
 • Место: Битола
 • Работно време: Пон , Сре од 12:00 до 20:00 • Вто , Чет од 08:00 до 16:00 • Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Клиничка болница Д-р Трифун Пановски - гинекологија


 • Адреса: АСНОМ б.б.
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медихелп


 • Адреса: Леринска 47
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Света Ана


 • Адреса: Стреја Нахнијас 5
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Народната банка за годинава очекува порст на странските инвестиции во земјава и постепено стабилизирање на износот на дознаките од странство, но не и дека тие ...
сите 47 | | | веќе видена

Од април 2021 година, македонскиот ИТ пионер „Еконет“ преминува во сопствеништво на реномираната ИТ компанија „Синами“, која веќе 20 години успешно делува на ...
сите 26 | | | веќе видена

Од ноќеска на полноќ дизелот поскапува за половина денар, а цената на бензините останува иста, соопшти Регулаторната комисија за енергетика. Малопродажните ...
сите 74 | | | веќе видена

„Вечери на женски права“ од 2010 година традиционално се организира на различни локации во Скопје и нуди алтернатива за прославувањето на Меѓународниот ден на ...
сите 8 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи