Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Garden services
 • Horticulture - equipment, supplies & services
 • Parks & green area arrangement & maintenance
 • Farming parcels
 • Horticultural plants - retail & wholesalers
 • Flowers - Manufacturers
 • Florists & Flower Arrangements
 • Irrigation - Equipment & Installation
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gardeners

Foja Ko


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 152-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 14:00

The gardening and operation center FOJA is a company that offers a wide range of products and services in the field of horticulture. We sell online on the phone number 077 559 969, and for additional information you can contact the Garden Center on the phone number 078 225 897

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457007570_19.jpg?t=true&w=300&h=300

Garden design Chupe


 • Address : ul.10, s.Kadino 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7437 км

Categories:

garden services

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Green Garden Center


 • Address : 8-mi Septemvri (Vladimir Nazor) 14
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NR panel metal



/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pinus


 • Address : Shishka 77
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7500 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Progarden BK


 • Address : Madzhari 28-2/15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Новите работни места создадени од американските работодавци се зголемија за 517.000 во јануари. Растот на новите работни места е изненадувачки силен во услови ...
сите 63 | | | веќе видена

Околу 200 компании кои оствариле над 10 милиони евра профит ќе бидат опфатени со т.н. данок на солидарност, а сумата што се предвидува да се добие од овој ...
сите 71 | | | веќе видена

Со раст на нето-добивката, силна кредитна поддршка на населението и набизнис-секторот, како и со раст на бројот на клиенти и депозити, Стопанска банка ...
сите 79 | | | веќе видена

Министерот за економија, Крешник Бектеши, преку објава на „Фејсбук“ денес изнесе одредени тврдења во однос на домашниот пазар со природен гас кои што се ...
сите 75 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePassword



New user ? | Forgot your password? | Cancel