G 8

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Brakja Miladinovi b.b.
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈10663 км
  • Location: Кај Ата петрол, патот за с.Фалише

  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Photo of Location
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Брашно ТИП 500

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Брашно ТИП 400


See our products at
Photo of Location
Map

„На заминувањето на власта на СДСМ и ДУИ, се случува повторно ново поскапување на електричната енергија, со што директно се удира по стопанството и по буџетот ...
сите 155 | | | веќе видена

Македонија да биде енергетски независна – ова е главната амбиција на идната министерка за енергетика, Сања Божиновска. Таа уверува дека во следните четири ...
сите 27 | | | веќе видена

Откако минатата недела беа именувани нови членови на Надзорниот одбор и на Одборот за ревизија на Стопанска банка Скопје, денеска се одредени и нивните годишни ...
сите 3 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel