Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fish & grill - restaurants
 • Restaurants a - z
 • National restaurants
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Apartments & rooms - hire (rental)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fish & grill - restaurants in Ohrid

Beach Restaurant Potpesh


 • Address : Kosta Abras b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dalga


 • Address : Kosta Abras 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaneo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Momir


 • Address : Kosta Abras 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ribar


 • Address : s.Trpejca
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7875 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

St. Sofia (Sv.Sofija)


 • Address : Car Samoil 88
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Комисијата за хартии од вредност на 77-тата седница со која претседаваше претседателот на КХВ, Нора Алити, на Еуростандард Банка АД Скопје – Дирекција за ...
сите 228 | | | веќе видена

ЕВН Македонија ги информира корисниците дека како резултат на последните случувања со Еуростандард банка, истите не ќе бидат во можност да извршат уплати за ...
сите 28 | | | веќе видена

Во врска со тековните случувања поврзани со Еуростандард банка, а со цел правилно информирање на нашите клиенти и соработници, Еуролинк осигурување потврдува ...
сите 31 | | | веќе видена

Бројот на туристите во јуни оваа година изнесува 5.210. Реализирани се 14.179 ноќевањата, објави Државниот завод за статистика. Бројот на туристите во јуни ...
сите 38 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel