Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Probistip
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Festivale
 • Manifestime
 • Shtëpi produksioni
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Festivale

Radika fest


 • Adresa: Velko Vllahoviq 13
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈7394 км

Kategoritë:

festivale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Radosta na gradot (fëmijëror)


 • Adresa: Cvetko Tonev p.n., Shtëpia e kulturës
 • Vendi: Probistip

Kategoritë:

festivale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shoqata e punëtorëve filmik të MaqedonisëKategoritë:

festivale, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera e Ohrit (Ohridsko leto)


 • Adresa: Partizanska 4
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

festivale, manifestime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vera e Shkupit


 • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 58-b,fahu p.519
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

festivale, manifestime

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vojdan Çernodrinski (festivali teatror)


 • Adresa: Bul.Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Prilep

Kategoritë:

festivale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhez Festivali i Shkupit


 • Adresa: Debarca 68
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zllatno SllavejçeKategoritë:

festivale

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

За Асоцијацијата на камионски превозници Макам-транс е неприфатлива, нерационална и несолидарна мерката што ја предложи Стопанската комора на Македонија за ...
сите 40 | | | веќе видена

Некои денеска, некои најдоцна во понеделник треба да ги донесат своите одлуки дали ќе прифатат плаќањето на нивните кредитни обврски да биде „замрзнато“ шест ...
сите 62 | | | веќе видена

Поради кризната состојба која настана со појавата на Ковид-19, годинешното издание на Startup Weekend „се сели“ онлајн. Глобалниот настан, поддржан од „Гугл“, ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj