Evros


 • Address : Metodija Andonov Cento 1/11 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  De-Lo Higiena


  • Address : Sveti Naum 24-a
  • Place: Bitola
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 14:00

  Основна дејност на компанијата е трговија на хигиенски производи, хартија, алатки, прибор и машини за чистење.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558088690_99.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessAirconditioned

  Sanpap


  • Address : Skupi 67
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7421 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Sanpap DOO Skopje is a company with many years of experience in the field of trade.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1600671210_99.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Hidros


  • Address : ul.1 br.102
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7436 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  Hidros Company from Skopje, Republic of Macedonia is established and exists from 1991 in the field of chemical industry

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/457495a521ae0b97cbf532af38cd4991.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone

  Primateks


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski 46-a
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7428 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  PRIMATEKS is a company that deals with the sale of communal hygiene products for Macedonia, Kosovo and Albania. Authorized importer and distributor of famous world known companies like Bayer Environmental Science, Bayer Garden, Unichem and others.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{en}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Сите показатели за стабилноста на девизниот курс и банкарскиот систем и натаму се поволни. Со тоа, мерките преземени од централната банка ги оценуваме како ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Директорката на Меѓународниот монетарен фонд Кристалина Георгиева , ги отфрли обвинувањата против неа дека имала корист од Кина со манипулирање со податоците ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Изградбата на интерконекторот со Грција ќе ни даде можност да се позиционираме како регионален центар за снабдување со гас на земјите во регионот на ...
  сите 96 | | | веќе видена

  Време зa читање: 8 минути Спроведувањето на првата национална Стратегија за финансиска едукација и финансиска инклузија засилено напредува. Оттука, четвртокот ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel