Evro 07

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski (Prvomajska) 278
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7858 км

  • Telefon 2: 02 2452632
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1538376987_84.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

"Evro 07" Maqedoni SHPKNJ është themeluar në vitin 2010 në Shkup dhe është e specializuar në import dhe distribuim të pjesëve rezervë dhe vajrave për automobila të lehtë dhe me ngarkesë të lehtë.

Firma është importuesi direkt i pjesëve rezervë të më shumë se 100 firmave lidere -prodhues nga Italia, Gjermania, Spanja, Franca, Japonia, Koreja, Kina dhe vende të tjera, që është garanci për prejardhjen dhe cilësinë e produkteve të ofruara.

"Evrop 07" Maqedoni SHPKNJ u ofron klientëve të saj një program të gjerë të pajisjeve rezervë prej mbi 100.000 artikuj për automobilat e lehtë dhe ngarkesë të lehtë, evropian, japonezë dhe koreanë, me çmime shumë të mira, cilësitë mirë dhe cilësi të lartë shërbimesh.

Adresa dhe telefoni i të dy objekteve:

Vizbegë
Rr. "Kaçaniçki Pat" PN Vizbegë
telefon : ++ 389 2 2602 893, ++389 71 275 126 , ++389 22 602 969
email : shop.vizbegovo@sk.euro07.mk

Pintia
Bul:"Boris Trajkovski" 278 Pinita
telefon : ++ 389 / 02 2469 854; ++ 389 / 02 2452 632
email : shop.pintija@sk.euro07.mk
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj