Euro Term Gr


 • Address : Sretko Krstevski 48
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Klima komerc


  • Address : M.T.Gologanov 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

  The company KLIMA-KOMERC is engaged in import-export, trade, wholesale and retail trade, servicing and installation of heating, air conditioning and ventilation equipment, whose producers we represent on the Macedonian market.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387359299_1.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Tekno Term


  • Address : Sedek Kostoski b.b.
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7402 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

  Economical, practical solution for a clean home - a central vacuum cleaner. Design, engineering and construction of central heating.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569569130_4.png?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Fortuna Engineering


  • Address : bull.Boris Trajkovski 274
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7431 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Contractor of external and internal plumbing work

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1392822107_06.jpg?t=true&w=300&h=300

  Energomont


  • Address : bul.3-ta Makedonska Brigada b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1564642051_53.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
  сите 48 | | | веќе видена

  Последиците од ковид-кризата врз економијата се видливи, но во голема мера се ублажени преку навремените и соодветни монетарни и фискални мерки. Потребно е да ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Httpool додаде нова возбудлива платформа во своето портфолио и отсега е ексклузивен претставник на Spotify за огласување во Србија, Хрватска, Словенија, ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Magenta 1 за прв пат излезе на пазарот пред пет години, како пакет кој ги обединува сите Телеком услуги, на едно место и во една сметка, за целото семејство и ...
  сите 17 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel