Еуро-мак Азија

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска Магистрала 74
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Стара чаршија

  • Телефон 2: 070 534026
  • Факс: 02 3121921
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00Фото и видео галерија

Сѐ што ви е потребно од алат!

Нашата компанија е лидер во увоз и трговија со секаков вид на алат и помошни делови. Ние обезбедуваме сé што ви е потребно за вашиот бизнис и занает. Заедно го градиме вашето и нашето деловно портфолио.
повеќе

Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи