Јоле

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: 16-та Македонска бригада 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км

  • Телефон 2: 071 269752
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 15:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Железарија Јоле
Телефонски броеви за контакт: 071/269-752; 070/249-096 и 02/2-616-305
Јоле е компанија која се занимава со производство и трговија на производи од областа на железаријата.

Производи:
• Профили флах
• Винкли лимови
• Бигувани мрежи
• Штрафови и др.

Нарачка и по телефон.
Бесплатен превоз.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Винкли


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи